Dušek Décor

Dušek Décor vznikl jako odpověď na to, co naši klienti v Čechách nenašli.

Po přestěhování z USA, jsme v roce 2017 otevřeli v Praze 6 náš první designový ateliér, zaměřen na lištování interiérů a tvorbu ikonických křesel. Postupem času jsme realizovali rezidenční a investiční interiéry na klíč. V roce 2021 jsme na Palmovce otevřeli butikový showroom, kde díky naší designérské rodině roztroušené po celém světě, představujeme produkty vyrobené přesně podle Vašich požadavků.

Dokonalost je na prvním místě a nebojíme se tvrdit, že každý náš produkt je jedinečný. Exkluzivní kolekce nábytku, zrcadel, textilních tapet, osvětlení, vypínačů a interiérových lišt naplní i ty nejnáročnější představy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné, čímž je zaručená originalita produktu.

Prodejna na Praze 8 nabízí ukázky produktů, a také zde potkáte majitele, kteří s Vámi rádi do detailu proberou proces výroby. Ve studiu jsou k dispozici vzorníky všech povrchových úprav a materiálů, jako dřevo, sklo, kov a luxusní textilie.

Na stejné adrese najdete i náš designérsky ateliér, s rozsáhlou vzorkovnou, kde s Vámi rádi probereme řešení a realizace interiérů na míru. Nabízíme i profesionální vizualizace v nejvyšší kvalitě, služby architekta a designéra. Vaše sny se stanou skutečností.

Jsme rodinná firma, která si zakládá na osobním přístupu.

Sjednejte si s námi schůzku:

on-line REZERVACE
Telefon: 724 483 582 | 724 050 115
E-mail: info@dusekdecor.com
Adresa: Světova 1, Praha 8, 180 00 
www.dusekdecor.com