SPINI

SPINI

WEB / SPINI

Výrobce SPINI, navrhuje zrcadla, které nikde jinde neuvidíte.

Každé zrcadlo je ručně vyráběný originál, jenž pro Vás zhotoví tuhlářský mistr ve svém oboru. V 80. letech zahájili sourozenci Luca a Barbara Spini z Florencie již třetí generaci.

Spini se každoročně účastní prestižní výstavy Salone del Mobile v Miláně a Abitare Il Tempo ve Veroně. V roce 2021 můžete SPINI potkat v Benátkách na mezinárodní výstavě umění a řemesel HOMO FABER.

Příběh

Řezbářství je tradiční součástí florentského řemesla. Ernesto Spini začal podnikat během 30. let ve Florencii: jeho studio bylo na Via del Campuccio v oblasti San Frediano. Poté, co Ernesto Spini posunul své první sochařské kroky, získal zkušenosti s řezbou rámů a své výtvory prodával v Toskánsku, poté v Itálii a později v zahraničí.

V 60. letech druhá generace, Sergio Spini a Elena Spini, se zasloužili o velké úspěchy této značky. Jejich kolekce obsahují nové produkty; společně s klasickým nábytkem byla vyvinuta nová moderní řada nábytku. Kombinace klasického i moderního stylu je charakteristickým bodem produkce Spini.

Během 80. let zahájili Luca a Barbara Spini - třetí generaci - nový začátek fáze: kolekce jsou doplněny novými předměty, kde klasický styl opět žije v moderním, etnickém a minimalistickém tvaru.

V jejich ateliéru neustále vyvíjí nové projekty a experimentují s  povrchovými úpravami a novými liniemi.

POHOVKY

90 products

JÍDELNÍ ŽIDLE

77 products

KŘESLA

139 products

KNIHOVNY

11 products

SVÍTIDLA

267 products

TAPETY

14 products

BAROVÝ NÁBYTEK

151 products

DOPLŇKY

539 products

BARVY

165 products

LLADRÓ

87 products