DUŠEK DÉCOR

Dušek Décor vznikl jako odpověď na to, co naši klienti v Čechách nenašli.

Po přestěhování z USA v roce 2017, si manželé Duškovi otevřeli v Praze 6 svůj první designový ateliér, původně zaměřen na lištování interiérů a solitérní nábytek. Od roku 2018 rovněž realizují rezidenční a investiční interiéry na klíč. Do klientů často slyší že jsou jiní. Na konci roku 2021 otevírají na Palmovce luxusní butikový showroom s nábytkem, kde poprvé v ČR přivádí na trh zbrusu nový design z Portugalska a ze Španělska. 

Dokonalost je na prvním místě a každý produkt je jedinečný. Exkluzivní kolekce nábytku, zrcadel, textilních tapet, osvětlení, vypínačů a interiérových lišt naplní i ty nejnáročnější představy. Všechny produkty jsou ručně vyráběné, čímž je zaručená jejich originalita.

Prodejna na Praze 8 nabízí ukázky produktů, a také zde potkáte majitele, kteří s Vámi rádi do detailu proberou proces výroby. Designové studio je součásti konceptu a proto jsou ihned k dispozici vzorníky textilií, tapet a všech povrchových úprav a materiálů, jako dřevo, sklo, kov a mramor.

Samozřejmostí poskytovaných služeb je poradenství k řešení interiérů na míru. Klienti mají navíc přístup k profesionálním vizualizacím a službám architekta.

Dušek Décor je rodinná firma, která si zakládá na osobním přístupu.

Sjednejte si schůzku s Duškovými

Vstupte do on-line rezervace

Telefon: 724 483 582 | 724 050 115
E-mail: info@dusekdecor.com
Adresa: Světova 1, Praha 8, 180 00
www.dusekdecor.com

 

GALERIE: 

Showroom

Vzorkovací místnost

 

Pomůžeme Vám s výběrem materiálů, barev, struktur a povrchových úprav

 

Široký výběr látek a tapet 

Dušek Décor Designové studio Praha 8

 

Koberce