COLECCION ALEXANDRA

WEB / Coleccion Alexandra

Coleccion Alexandra je mladá, dynamická a rodinná společnost, která navrhuje a vyrábí vynikající a ručně vyráběný nábytek. Má vysoce osobitou filozofii a vyvíjí jedinečný koncept z pohledu designéra, nikoli výrobce tradičního nábytku. Proto neomezuje svou kolekci pouze na design nábytku, ale zahrnuje dekorativní předměty, domácí textil a osvětlení, všechny s jedinečným a výrazným stylem.

S nepřekonatelnou reputací je oslnivá Coleccion Alexandra vůdčí silou v oblasti špičkového designu po celém světě. Toto předefinování interiérů, srovnáním klasicky inspirovaných kousků kromě elegantních modernistických textilií a fenomenálních současných výtvorů, představuje kolekci bez precedentů.

Coleccion Alexandra se zrodila z mysli její zakladatelky a prezidentky madam Marie Guinotové. Maria, vážená návrhářka interiérů s bohatým a vlivným zázemím ve světě designu, měla za cíl vytvořit bezkonkurenční kolekci luxusního nábytku, který lze přizpůsobit každému rozmaru. Tato rodinná společnost, která založila ateliéry v roce 1994, za pomoci svých dvou synů Jacoba a Johnnyho, vzkvétala až se stala jedným z předních světových designových domů proslulých svými ručně vyráběnými luxusními kolekcemi.

Coleccion Alexandra je nyní považována za důvěryhodného dodavatele mezinárodními architekty, dekoratéry a návrháři interiérů, kteří hledají nejen jedinečné kusy nábytku, ale také dekorativní předměty, bytový textil a osvětlení.