Coleccion Alexandra

COLECCION ALEXANDRA

Coleccion Alexandra je mladá, dynamická a rodinná společnost, která navrhuje a vyrábí vynikající a ručně vyráběný nábytek. Má vysoce osobitou filozofii a vyvíjí jedinečný koncept z pohledu designéra, nikoli výrobce tradičního nábytku. Proto neomezuje svou kolekci pouze na design nábytku, ale zahrnuje dekorativní předměty, domácí textil a osvětlení, všechny s jedinečným a výrazným stylem.

S nepřekonatelnou reputací je oslnivá Coleccion Alexandra vůdčí silou v oblasti špičkového designu po celém světě. Toto předefinování interiérů, srovnáním klasicky inspirovaných kousků kromě elegantních modernistických textilií a fenomenálních současných výtvorů, představuje kolekci bez precedentů.

Coleccion Alexandra se zrodila z mysli její zakladatelky a prezidentky madam Marie Guinotové. Maria, vážená návrhářka interiérů s bohatým a vlivným zázemím ve světě designu, měla za cíl vytvořit bezkonkurenční kolekci luxusního nábytku, který lze přizpůsobit každému rozmaru. Tato rodinná společnost, která založila ateliéry v roce 1994, za pomoci svých dvou synů Jacoba a Johnnyho, vzkvétala až se stala jedním z předních světových designových domů proslulých svými ručně vyráběnými luxusními kolekcemi.

Coleccion Alexandra je nyní považována za důvěryhodného dodavatele mezinárodními architekty, dekoratéry a návrháři interiérů, kteří hledají nejen jedinečné kusy nábytku, ale také dekorativní předměty, bytový textil a osvětlení.

 WEB / Coleccion Alexandra

POHOVKY

90 products

JÍDELNÍ ŽIDLE

77 products

KŘESLA

138 products

KNIHOVNY

11 products

SVÍTIDLA

267 products

TAPETY

14 products

BAROVÝ NÁBYTEK

151 products

DOPLŇKY

549 products

BARVY

165 products

LLADRÓ

88 products