SPINI

SPINI

WEB / SPINI

Výrobce SPINI, navrhuje zrcadla, které nikde jinde neuvidíte.

Každé zrcadlo je ručně vyráběný originál, jenž pro Vás zhotoví tuhlářský mistr ve svém oboru. V 80. letech zahájili sourozenci Luca a Barbara Spini z Florencie již třetí generaci.

Spini se každoročně účastní prestižní výstavy Salone del Mobile v Miláně a Abitare Il Tempo ve Veroně. V roce 2021 můžete SPINI potkat v Benátkách na mezinárodní výstavě umění a řemesel HOMO FABER.

Příběh

Řezbářství je tradiční součástí florentského řemesla. Ernesto Spini začal podnikat během 30. let ve Florencii: jeho studio bylo na Via del Campuccio v oblasti San Frediano. Poté, co Ernesto Spini posunul své první sochařské kroky, získal zkušenosti s řezbou rámů a své výtvory prodával v Toskánsku, poté v Itálii a později v zahraničí.

V 60. letech druhá generace, Sergio Spini a Elena Spini, se zasloužili o velké úspěchy této značky. Jejich kolekce obsahují nové produkty; společně s klasickým nábytkem byla vyvinuta nová moderní řada nábytku. Kombinace klasického i moderního stylu je charakteristickým bodem produkce Spini.

Během 80. let zahájili Luca a Barbara Spini - třetí generaci - nový začátek fáze: kolekce jsou doplněny novými předměty, kde klasický styl opět žije v moderním, etnickém a minimalistickém tvaru.

V jejich ateliéru neustále vyvíjí nové projekty a experimentují s  povrchovými úpravami a novými liniemi.

POHOVKY

0 products

JÍDELNÍ ŽIDLE

62 products

KŘESLA

118 products

KNIHOVNY

10 products

SVÍTIDLA

165 products

TAPETY

15 products

BAROVÝ NÁBYTEK

21 products

DOPLŇKY

63 products

BARVY

25 products

LLADRÓ

42 products