JETCLASS

JETCLASS

WEB / JETCLASS

KATALOG 

Skupina Jetclass se zavázala plnit sny milovníků designu.

Kreativní vesmír byl vždy součástí života Agostinha Moreiry, zakladatele Jetclass Group. Neustálé odhodlání a vůle dosáhnout úspěchů ho vedly k naplnění jeho snu: založit vlastní společnost a rozvíjet vlastní osobní projekt. 

Vize a vrozené podnikání jsou dvě vlastnosti Agostinha Moreiry, které ho vedly k celosvětové expanzi a zasvěcení jména Jetclass. 

Vzhledem k neustálému hledání inovací a evoluce se předpokládalo, že budova továrny zahájená v roce 2012 bude jednou z největších výrobních jednotek v nábytku v evropském měřítku. Odhodlaný charakter a vůle zvítězit v historii společnosti Jetclass Group, moderní, dynamické a konkurenceschopné společnosti, která doprovází a předvídá vývoj globálního trhu.

Potřeba vyvinout exkluzivní kousky pro každý projekt, aby byla jedinečná, vyvrcholila spuštěním značky s vlastním designem. Značka Jetclass se zrodila se záměrem vytvářet designované kousky, kolekce nábytku, osvětlení a dekorací, které vynikají rozmanitostí stylů. Společnost Jetclass, inspirovaná světovou kulturou a portugalskou historií, nabízí řadu řešení, kde je prioritou kvalita. 

 Jetclass zastupuje Dušek Décor, Světova 1, Praha 8.

SVÍTIDLA

110 products

DOPLŇKY

63 products

JÍDELNÍ ŽIDLE

62 products

KŘESLA

117 products

TAPETY

15 products

BAROVÝ NÁBYTEK

21 products