JETCLASS

JETCLASS

WEB / JETCLASS

KATALOG 

Skupina Jetclass se zavázala plnit sny milovníků designu.

Kreativní vesmír byl vždy součástí života Agostinha Moreiry, zakladatele Jetclass Group. Neustálé odhodlání a vůle dosáhnout úspěchů ho vedly k naplnění jeho snu: založit vlastní společnost a rozvíjet vlastní osobní projekt. 

Vize a vrozené podnikání jsou dvě vlastnosti Agostinha Moreiry, které ho vedly k celosvětové expanzi a zasvěcení jména Jetclass. 

Vzhledem k neustálému hledání inovací a evoluce se předpokládalo, že budova továrny zahájená v roce 2012 bude jednou z největších výrobních jednotek v nábytku v evropském měřítku. Odhodlaný charakter a vůle zvítězit v historii společnosti Jetclass Group, moderní, dynamické a konkurenceschopné společnosti, která doprovází a předvídá vývoj globálního trhu.

Potřeba vyvinout exkluzivní kousky pro každý projekt, aby byla jedinečná, vyvrcholila spuštěním značky s vlastním designem. Značka Jetclass se zrodila se záměrem vytvářet designované kousky, kolekce nábytku, osvětlení a dekorací, které vynikají rozmanitostí stylů. Společnost Jetclass, inspirovaná světovou kulturou a portugalskou historií, nabízí řadu řešení, kde je prioritou kvalita. 

 Jetclass zastupuje Dušek Décor, Světova 1, Praha 8.

POHOVKY

88 products

JÍDELNÍ ŽIDLE

70 products

KŘESLA

131 products

KNIHOVNY

11 products

SVÍTIDLA

250 products

TAPETY

14 products

BAROVÝ NÁBYTEK

141 products

DOPLŇKY

58 products

BARVY

165 products

LLADRÓ

71 products