JETCLASS

WEB / JETCLASS

Skupina Jetclass se zavázala plnit sny milovníků designu.

Kreativní vesmír byl vždy součástí života Agostinha Moreiry, zakladatele Jetclass Group. Neustálé odhodlání a vůle dosáhnout úspěchů ho vedly k naplnění jeho snu: založit vlastní společnost a rozvíjet vlastní osobní projekt. 

Vize a vrozené podnikání jsou dvě vlastnosti Agostinha Moreiry, které ho vedly k celosvětové expanzi a zasvěcení jména Jetclass. 

Vzhledem k neustálému hledání inovací a evoluce se předpokládalo, že budova továrny zahájená v roce 2012 bude jednou z největších výrobních jednotek v nábytku v evropském měřítku. Odhodlaný charakter a vůle zvítězit v historii společnosti Jetclass Group, moderní, dynamické a konkurenceschopné společnosti, která doprovází a předvídá vývoj globálního trhu.

Potřeba vyvinout exkluzivní kousky pro každý projekt, aby byla jedinečná, vyvrcholila spuštěním značky s vlastním designem. Značka Jetclass se zrodila se záměrem vytvářet signované kousky, kolekce nábytku, osvětlení a dekorací, které vynikají rozmanitostí stylů. Společnost Jetclass, inspirovaná světovou kulturou a portugalskou historií, nabízí řadu řešení, kde je prioritou excelence a kvalita.