TEXTILNÍ TAPETY

Společnost, kterou zastupujeme, vyrábí tapety od roku 2014 z vášně pro textil a interiéry. Protože je mezinárodně uznávaná pro nejlepší výrobu luxusních tapet určených pro luxusní interiéry, krásně ladí do našeho portfolia exkluzivních dekorů.

Jde o tradiční produkt, který pojí klasické řemeslo a eleganci s moderním stylem. Nabízíme jedinečné kolekce barev a textur, pro oživení interiéru. Najdete u nás unikátní sbírku indického hedvábí, italských sametů a belgického žakáru. Role, na kterých je naše textilie navinuta, má obvykle šíři 130 cm.

Z TAPETY ZÁVĚS

Většina tapet je dostupná i jako textilie, kterou můžeme do Vašeho interiéru zakomponovat v podobě očalouněného nábytku anebo ušitých závěsů, polštářů vyrobených v DD studiu na zakázku. Veškerý sedací nábytek prezentován na naších stránkách, lze očalounit do stejné textilie jako je tapeta.

ZE ZÁVĚSU TAPETA

Jestli máte již vlastní textilii, a chcete jí technologicky upravit na tapetu, není pro nás problém. Nejdrřív od Vás budeme potřebovat 3 metry na zkoušku kvality a pak můžeme zpustit produkci v požadovaném množství.Veškerý sedací nábytek prezentován na naších stránkách, lze očalounit do jakékoliv textilie, kterou nám dodáte.
Textilní tapety jsou nadčasové a příjemně doplňují jakýkoliv interiér.